URODZINKI

Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiam ogólne zasady imprez urodzinowych

Zapewniamy: wafelki, chipsy, paluszki, soczek 0,2 l na dziecko, 1,5 l oranżady, kiełbaska na ognisko, pieczywo, ketchup/musztarda, naczynia jednorazowe, chrust, rozpałkę i kije do kiełbasek.
Tort we własnym zakresie, można przywieźć co się chce.
Można przywieźć własną kawę w termosie, na ranczu obowiązuje opłata 5 zł/soba dorosła za napoje (również za udostępnienie czajnika)

Rozkład imprezy:
12:00 (15:00) – przyjazd dzieci, przywitanie, zazwyczaj dzieci otrzymują prezenty i je rozpakowują.
ok 12:30  do 13:40 (15:30-16:30) – idziemy do stajni, dzieci poznają się z końmi, -  czyszczą i wybierają konia na którym chcą być oprowadzane.

Pozostały czas dzieci bawią się same mają do dyspozycji teren ranczo, trampolinę i piłki.
Nie ma animacji. Za dzieci odpowiedzialni są rodzice.

Rodzice rozpalają ognisko (zapewniamy chrust i rozpałkę – 1 litr), jest pieczenie kiełbasek, w trakcie dzieci dostają gadżety. W razie złej pogody dysponujemy grilem zamiast ogniska.

Niestety nie ma alternatywy na wypadek deszczu, więc w sytuacji kiedy leje cały dzień imprezę trzeba przełożyć. Decyzję o przełożeniu należy podjąć do godz. 21 na dzień przed planowaną imprezą, w przeciwnym razie imprezę uważa się za zrealizowaną.

Przełożenie w dniu imprezy – koszt 50 zł.

Rodzice ponoszą odpowiedzialność za udostępniony sprzęt do zabaw, prosimy o pozostawienie piłek i frisbee w jednym miejscu, koło trampoliny, natomiast kiji w pobliżu ogniska.

 

Bryczka!!! Istnieje możliwość wynajęcia bryczki w promocyjnej cenie 80 zł / 1 godz

W wypadku większej liczby osób indywidualnie  sporządzamy oferty!!!